Bravo Zen

ÖRGÜDE "ZEN" YILI
Sağlık, bilinç, bereket ve aşk...

Dünyada örgü örmek sadece bir hobi olmaktan çıktı. Milyonlarca kişi örgünün ispatlanmış psikolojik etkilerinden de fayda sağlıyor. Uzmanlar geçtiğimiz yıllarda örgünün depresyonu önlediğini ve bunamayı geciktirdiğini ortaya koydu. Örgünün kişinin yaşamında yarattığı bu pozitif etkilerden yola çıkan BRAVO EL ÖRGÜ YÜNLERİ, Zen felsefesinden ilham alarak 4 farklı temadan oluşan, özel cd’li bir koleksiyon hazırladı.

İçinde bulunduğumuz modern çağda kadın, erkek, genç, yaşlı, hatta çocukların ortak sorunu stres….  Stresi azaltan, yaratıcılığı tetikleyen, kişiye zihinsel ve bedensel zindelik sağlayan örgüyü günümüzde artık yalnızca kadınlar değil erkekler de tercih ediyor. Başka bir deyişle, örgünün bir kadın uğraşı olduğu klişesi yıkıldı. Madonna, Julia Roberts, Cameron Diaz, Russel Crowe, Madeline Albirght ve Hilary Swank gibi popüler isimlerin örgüyü ana uğraş olarak benimsemeleri örgü örmenin yükselen bir trend olmasına sağladı.

Örgü örmek beynin hem sağ hem sol lobunu çalıştıran nadir aktivitelerdendir. Örerken her iki el de çalıştığından beynin her iki yarımküresi aynı anda uyarılıyor ve beyin dışarıdan gelen pozitif telkinleri daha kolay öğrenir ve anımsar hale geliyor. Konsantrasyon ve el-göz koordinasyon becerilerini artırdığı da bilinen örgü, tekrara dayanan bir aktivite olduğundan vücudu rahatlatıyor, nefesi düzenliyor. Tekrarlanan hareketin ritmi bir çeşit meditasyona sebep oluyor. 

Örgüde geleneksel anlayışı modernize etmek üzere yola çıkan BRAVO EL ÖRGÜ YÜNLERİ, örgüyle hayat kalitesini artırmayı hedefleyen “BRAVO ZEN” projesini 2010’un ilk günlerinde 4 farklı tema çerçevesinde örgü tutkunlarıyla buluşturuyor:

  • Kilo kontrolü
  • Bolluk bereket
  • Mutlu ilişki
  • Bilinçli ebeveyn

Özel ambalajlarda sunulan BRAVO ZEN setlerinin her birinde 5 kuka ve bu 5 kuka ile örülebilecek kazağın örgü açıklamaları, uygun kalınlıkta şişler ve örgü örerken dinlenmesi tavsiye edilen dönüşüm cd’si bulunuyor.

ÖRERKEN DİNLEMEK, DİNLENİRKEN GELİŞMEK

Seçtiğiniz temaya ait olan dönüşüm Cd’si, bilinçaltındaki olumsuz kalıpları yenileriyle değiştirmeye yönelik NLP olumlamalar içeriyor. Pozitif olumlamalarla kişinin hayatında yeni sayfalar açmasına yardımcı oluyor. Yeni olumlu mesajları alırken bilinci devre dışı bırakmak, yani bu mesajları yorumlamayı - karşı koymayı önlemek için, olumlamalar ilk başta sadece bir kere duyuluyor devamında ise, doğa seslerinin altına gizlenmiş olarak tekrarlanıyor.

Dönüşüm Cd’sinin 21 gün boyunca günde 2 defa örgü örerken dinlenmesi tavsiye ediliyor.

 Nasıl işlediğine dair detaylı bilgiye www.simdidegis.com sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

BRAVO ZEN’E SAHİP OLMAK İÇİN

Örgü, satın alınabilen en hesaplı renk terapisidir. Üstelik portatif, kolay ulaşılabilen ve pratik olması nedeniyle de günden güne popülaritesi artıyor.

BRAVO ZEN setlerine,  Bravo’nun Profilo Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasından (0212 217 87 70) ve yurtiçindeki bayilerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, www.hepsiburada.com sitesinden de temin edebilirsiniz.

Satış fiyatı 28 TL.

Yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen üye olun
Ad :
Soyad :
Email :
 
>
Pixel Soft Office